Similar lots by type
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
-
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
-
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
Other lots in this auction
-
#178
Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif. -
#87
Een lot cameras bestaande uit: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Toegevoegd zijn twee statieven (driepoot enj tafel-statief), en andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#188
Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass. -
#44Robbedoes
Een lot van 36 vintage Robbedoes strips, 1948-1952. Enkele met redelijke slijtage.
-
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
-
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#217
Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
A lot of three model vehicles in original packaging, consisting of a Chevrolet Impala from "Live and Let Die," a Tuk Tuk from "Octopussy," and a police car from Blake & Mortimer. Made of metal and plastic. 20th century.