#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#103Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK.