#140
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#225Vieux Bruxelles
#201
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#48Wiskemann
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal, een sauskom en 5 zoutvaatjes met lepeltjes, allen gemerkt Wiskemann. Toegevoegd 2 schaaltjes gemerkt Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield.
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom. -
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels.