Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.

H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.

Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.
SKU: 0803160111.
Category: Biscuit.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #693

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.

    Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Capodimonte

    Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #288
    Capodimonte

    “De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.

    “Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    “Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.

    “Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #278
    Capodimonte

    “Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.

    “Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #503

    “De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

    “Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #103

    Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.

    Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #402

    Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.

    Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.

    Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #404
    Achille Lammens
    Period: 1888-1969

    Een paar landschappen. Olieverf op paneel.

    Paire de paysages. Huile sur panneau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #354
    N. Karpov

    “Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184

    Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.

    Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #434

    Een oude reclamepaneel van geëmailleerd metaal met opschrift “Lambretta”. Jaren ‘50.

    “Lambretta”. Ancienne publicité en métal émaillé. Années 50.
    No longer available
    Dim. 73 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #554
    Romain De Saegher

    “De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #106
    De Coene

    Een driedelig salongarnituur, bekleed met geel fluweel.

    Garniture de salon trois pièces, sièges recouvertes de velours jaune.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #376

    Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.

    Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #348

    Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.

    Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #408

    Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.

    Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #363
    Christofle

    Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.

    Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #656
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More