Similar lots by type
-
#503
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#402
Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#57
Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.
Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#183Capodimonte
Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#278Capodimonte
“Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#103
Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.
Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#288Capodimonte
“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#453
“Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.
“Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#693
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.
Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#354N. Karpov
“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#163
“Trick dog” en “Uncle Sam”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
“Trick dog” et “Uncle Sam”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. H 29 en 18 cmEstimate: € 120/140 -
#469G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#272F. Maxwell
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#433
Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.
Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#274Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Zicht op Concarneau”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Concarneau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 122 cmEstimate: € 120/200 -
#157
Een vaas van geïriseerd Maltees glas.
Vase en verre irisant. Malte, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#144Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#582HokkeiPeriod: 1780-1850
“Wandelaars op het strand met een schelpen verzamelend kind”. Surimono. Ingekleurde houtsnede. Leerling van Hokusai.
“Promeneurs sur la plage et enfant collectionnant de coquilles”. Surimono. Gravure sur bois colorée. Elève de Hokusai.No longer availableDim. 21 x 18,7 cmEstimate: € 250/280 -
#744Jan Janssens
“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#344
“Hollandse vissersboten” & “Straatzicht”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de XIXe eeuw.
“Bateaux de pêche hollandais” et ‘Vue de rue”. Deux huiles sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 23 & 25 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#468Swarovski
“Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.
“Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/120