Similar lots by type
-
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical.
Other lots in this auction
-
#182Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Harley Davidson.
A wooden advertising panel in the style of old Harley Davidson advertisements. -
#48Een lot oude aandelen waaronder: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways en Hongrie, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & IndustrielleCanal Océanique de Panama, Tramways de Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo, .....
A lot of old stocks including: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways in Hungary, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & Industrielle, Canal Océanique de Panama, Tramways in Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo... -
#270Een verzilverde koffie en theepot. Gemerkt EPNS. Toegevoegd een verzilverde chololadekan, gemerkt Mappin & Webbs.
A silver-plated coffee and tea pot. Marked EPNS. Also included a silver-plated chocolate pot, marked Mappin & Webbs. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#199“Dansende dame.” Houtdruk op papier met Chinees tafereel.
"Dancing lady." Woodcut on paper with a Chinese motif. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#117Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds.

