Other lots in this auction
-
#428“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 29 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#3851 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 220 / 260 -
#463Een modern houten kunstwerk op granieten sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bois sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#524“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Philippar.
Tournesols . Huile sur toile. Signé Philippar.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Sulac (Lucien Calus)“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 50 / 100 -
#226Eikenhouten tweeledige vierdeurskast. Eikenhout met sober inlegwerk van ebbenhout. Antwerpse barokstijl. Paneeldeuren versierd met engelenkoppen, kap met drie leeuwenkoppen, bolpoten. Begin XVIIIde eeuw.
Armoire en chêne à deux corps à quatre portes. Chêne avec incrustation austère d'ébène. Style baroque anversois. Portes à panneaux décorées de têtes d'anges, partie supérieure à trois têtes de lions, pieds boule. Début XVIIIème siècle.No longer availableDim. 220 x 150 x 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#95Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 650 / 750 -
#491Een bronzen paardje naar voorbeeld uit de T’angperiode.
Un cheval de bronze d'après un exemple de la période T'ang.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#568Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd. Lichte schade aan de basis.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé. Léger dommage au socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619Eric KengenPeriod: °1952“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux personnages . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500 / 600 -
#123W. BironPeriod: °1889-?Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150 / 170




