Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.

“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.

Jeune femme crochetant . Une statue en bronze. Avec cachet de garantie bronze parisien.
Dim. h: 35,5 cm
SKU: 0202210128.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #408

    Drie West- Afrikaanse bronzen beeldjes.

    Trois statuettes en bronze ouest-africaines.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    “Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.

    Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    B.R.C.

    Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à acétylène en laiton antique. Montée à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    “Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.

    Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #672

    Een verzilverd metalen kandelaar met drie afneembare lichtpunten, eveneens te gebruiken als enkele kandelaar.

    Un chandelier en métal argenté avec trois points lumineux détachables, peut également être utilisé comme chandelier simple.
    No longer available
    Dim. H. 53,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.

    Trois vieux casques de moto, deux en métal et un en cuir. Années 1960.
    No longer available
    Dim. Ø 20 en 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Milo

    Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.

    Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #434

    “Hond met bloem”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘AM’.

    Chien avec fleur . Huile sur toile. Monogrammée AM .
    No longer available
    Dim. 51 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #649
    Frans Minnaert
    Period: 1929 - 2011

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/35 buiten de plaat.

    Composition . Une lithographie. Signée et numérotée 9/35 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 42,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Goebel, Germany

    “The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.

    The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #324
    Charles Delporte

    “Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.

    Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 49 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More