Other lots in this auction
-
#5001 gouden munt van 500 Ringgit. “Conservation”. Au 900/1000. Maleisië 1976. Recto wapenschild, verso tapir.
1 pièce d'or de 500 Ringgit. Conservation . Au 900/1000. Malaisie 1976. Armoiries recto, verso tapir.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2500 / 4000 -
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#624Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.
Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Paul CuvelierEen zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#378Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de limoges et un bol en porcelaine de Chine bleu décor blanc sur socle en bronze.No longer availableDim. l: 5 -24 cmEstimate: € 40 / 45 -
#208“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#181“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 150 / 200 -
#298Een paar boekensteunen van geaderd zwart marmer, versierd met bronzen vogeltjes.
Une paire de serre-livres en marbre noir veiné, décorés d'oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#338GuérinEen schenkkannetje van blauw geglazuurd steengoed met een wapenschild en twee Franse lelies in reliëf. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Un pichet en grès émaillé bleu avec un blason et deux lis français en relief. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 40 ct. en robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van +- 1,5 ct.
Un pendentif photo en or jaune 18 K serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 40 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'une aigue-marine centrale de + - 1,5 ct.No longer availableDim. 30,22 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#498Een theedoosje van been en schildpad.
Un plat de service à thé avec os et tortues.No longer availableDim. 17 x 17 x 11 cmEstimate: € 300 / 320




