#190Een staande lamp met messing voet uit het midden van de vorige eeuw met vier lichtpunten.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#164Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45 -
#9Een vintage tafellamp bestaande uit een mexicaans terracotta beeld met een stoffen kap.
A vintage table lamp consisting of a Mexican terracotta statue with a fabric shade.No longer availableOnline onlyDim. 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20