#10Een balustervaas en kokervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
A Chinese porcelain baluster vase and tube vase with a decoration of peonies. Damage to the top edge.No longer availableOnline onlyDim. h 57, 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#300Een tafellamp uit kunstbrons met gesculpteerde details en kap.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
A divided presentation dish in Arabic Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25