Similar lots by type
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
Other lots in this auction
-
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
-
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#35
Een lot, bestaande uit zes mokkalepeltjes, twaalf messenleggers met strikmotief, negen dessertlepeltjes en 6 dito vorkjes met een ajour druivenmotiefvan verzilverd metaal, evenals 12 dessertmessen van Sheffield Steel met benen hechten.
-
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#48Tintin
Een reeks vintage Tintin magazines gebundeld, jaargangen 1954-1955. Redelijke slijtage aanwezig.
-
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
-
#186Tabriz
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met zijde, Tabriz. Met certificaat, zware verkleuring, zonneschade.
A Persian hand-knotted silk carpet from Tabriz. With certificate, heavy discoloration, sun damage.