#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#282Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
A hand-knotted wool Pakistani carpet. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies. -
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed.