#19Gilde Clowns - Comedy Collection“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#34The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 cm -
#6Gilde Clowns - Comedy Collection“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm -
#70Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#26The Leonardo Collection“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cm -
#30Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#51R R CollectionTwee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 16 cm -
#60Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 28 cm -
#59Goebel, Germany“Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 12 cm -
#52Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#9Gilde Clowns - Comedy Collection“Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline only -
#50Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm