#20Gilde Clowns - Comedy Collection
“De vioolspeler” & “De bassist”. Twee beeldjes van meerkleurig kunsthars. Beide gemerkt en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 cm -
#14Gilde Clowns - Comedy Collection
“Eurobelix”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Bijzondere uitgave, gemerkt onderaan. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Gilde Clowns - Comedy Collection
“De geluksbode”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos. We voegen er een tweede beeldje zonder doosje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cm -
#65Goebel, Germany
“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 & 13 cm -
#58Goebel, Germany
“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15 / 30 -
#13Gilde Clowns - Comedy Collection
“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection
“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 cm -
#60
Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 & 28 cm -
#29NAO by Lladro
“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#4Gilde Clowns - Comedy Collection
“De geluksbrenger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#21The Leonardo Collection
“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32,5 cm -
#40
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100