Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
Online only
Dim. h: 23 cm
SKU: 2301220031.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #31
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #19
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #34
    The Leonardo Collection

    “Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 cm
  • #6
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
  • #70

    Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm & 33 x 28 cm
  • #26
    The Leonardo Collection

    “Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 27 cm
  • #30
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
  • #51
    R R Collection

    Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 16 cm
  • #60

    Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 28 cm
  • #59
    Goebel, Germany

    “Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 12 cm
  • #52

    Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #9
    Gilde Clowns - Comedy Collection

    “Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
  • #50

    Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 17 cm
View all auction items ›

Online Only - 24 Januari 2022 - 'Clowns'

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Send in the clowns ...

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More