#38The Leonardo Collection
“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38,5 cm -
#51R R Collection
Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#63
“De kaarttruck” & “De trompetist”. Twee clowns van meerkleurig kunststof op een bankje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cm -
#46The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 cm -
#41Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#54
Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16, 18 & 20 cm -
#68Goebel, Germany
“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 25/40 -
#20Gilde Clowns - Comedy Collection
“De vioolspeler” & “De bassist”. Twee beeldjes van meerkleurig kunsthars. Beide gemerkt en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 cm -
#36The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#42The Leonardo Collection
“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#62Goebel, Germany
“Bonzo” & “René” & “Piff und Paff”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 - 16,5 cm -
#26The Leonardo Collection
“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 27 cm