Other lots in this auction
-
#249
Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. l: 75 en 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#138
Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableOnline onlyDim. (h: 20 - 38 cm)Estimate: € 40 / 50 -
#247
Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.
Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 120 / 180 -
#125
“Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.
”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 45 x 40 en 22 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#9Blessing
Een klein schouwklokje van meerkleurig porselein en messing met een engeltje, omringd door vier zuiltjes.
Une petite pendule de cheminée en porcelaine et laiton multicolore avec un ange, entourée de quatre colonnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20
Een lampenvoet met meerkleurig porseleinen bloempjes. Enkele kleine beschadigingen.
Un pied de lampe avec des fleurs en porcelaine multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 30 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#1
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. email wijzerplaat gebarsten. Sleutel, slinger, bel en dekplaat achteraan manco.
Pendule de cheminée de style Louis XV en bronze doré. Cadran émail craquelé. Clé, pendule, cloche et couvercle arrière manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#284
Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Liebig Chromo
Twee Chromo-albums met een partij losse prentjes.
Deux albums Chromo avec un lot d'images détachées.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 60 / 100