Similar lots by type
-
#614
Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.
Lot de six coquilles tropiques et trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#607
Een kruisbeeld van gezwart hout en rood schildpad in barokke stijl met ivoren corpus. XIXde eeuw
Crucifix en bois noirci et écaille rouge de style baroque. Christ en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 120/200 -
#351
Een album met een verzameling van 300, voornamelijk Franse telefoonkaarten.
Album contenant 300 carte de téléphones, en majorité françaises.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#270
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd druivendecor en koranverzen op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliën lap. Omstreeks 1900.
Casque persane ou Kulah Khud décorée de grappes de raisins damassées et de textes du Koran sur fond noir. Surmontée d’une pointe carrée et de deux porte-aigrettes. Mailles à l’arrière. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#735
Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.
Sept poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#736Nako Brevetée
Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200/300 -
#158
Een gefossiliseerd boom-segment.
Segment d’un arbre fossilisé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 120/140 -
#437Schildkröte
Een oude pop van meerkleurig kunststof. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 20/30 -
#434
Een oude reclamepaneel van geëmailleerd metaal met opschrift “Lambretta”. Jaren ‘50.
“Lambretta”. Ancienne publicité en métal émaillé. Années 50.No longer availableDim. 73 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#715
Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.
Sept poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#740
Twee poppen met porseleinen hoofdjes.
Deux poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#428
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#441
“Temsi” Een oude metalen constructiedoos.
“Temsi”. Ancienne boîte de construction en métal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#497
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#609
Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/300 -
#558
“Hanuman”. Beeld van gepolychromeerd hout. Indonesië. We voegen er een krishouder aan toe.
“Hanuman”. Sculpture en bois polychrome. Indonésie. Nous ajoutons un porte-kris.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 120/130 -
#580Maserati en Ferrari pour homme
Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#207
Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750/850 -
#788
Lot van elf porseleinen voorraad-en kruidenpotten en alsook een bijpassend olie- en azijnstel. Lodewijk XV-stijl en versierd met een gedrukt decor van bessen.
Lot de onze pot à herbes et de provisions, ainsi que un huilier-vinaigrier. Style Louis XV et décoré de baies.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#71Sarregueminnes
Een tweedelig lampetstel van wit en blauwgeglazuurd aardewerk, bestaande uit een kan en een schelpvormige schaal. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence à glaçure bleue et blanche comprenant la verseuse et la cuvette en forme de coquille. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#556
Een tweedeurskast met verschillende soorten fineer in sterrenmotieven, ovalen en cirkels. Onderaan twee laden.
Armoire à deux portes de différentes sortes de placage aux motifs d’étoiles, d’ovales et de cercles. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 185 x 150 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#592
Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.
Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 20/25 -
#242Van der Straeten
“Meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille vue du dos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#396
Porseleinen groepje met een romantisch paar.
Groupe en porcelaine d’un couple romantique.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Langwerpige schotel van veelkleurig Chinees porselein met gechantourneerde rand. Mogelijk nog XVIIIde eeuw.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Aile chantournée. Probablement encore XVIIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 250/400 -
#54Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 100/150