‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.
Victor Renty

'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
Dim. 50/60 cm
SKU: 1612250254.
Category: doek.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #254
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Renty

  • #292
    Renty

    ‘Veenlandschap’, een monochrome linosnede. Getekend Wilfried Renty. Nr. 8 uit een oplage van 25.

    'Peat landscape', a monochrome linocut. Signed by Wilfried Renty. Number 8 out of an edition of 25.
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Alfons Marchand
    Period: 1891-1967

    ‘Landschap met bloesemende bomen’, olieverf op doek. Getekend Alfons Marchant 1941.

    'Landscape with blossom trees', oil on canvas. Signed Alfons Marchant 1941.
    Dim. 60/63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182
    Leo Van Pauwel

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.

    ‘Fishing boats in the harbor’, oil on canvas. An impressionistic piece, signed by Leo Van Pauwel.
    Dim. 28/35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    ‘Stilleven met tropisch fruit’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with tropical fruit', oil on canvas. Signed.
    Dim. 50/100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #152
    Dariss

    ‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.

    ‘Freighters at the Quay’, oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Dariss.
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229

    Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?

    Abstract composition, oil on canvas in the spirit of Karel Appel. Signed Neyt?
    Dim. 90/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29
    Ernest Denis

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    P. Delbeke

    ‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on canvas. Signed P Delbeke, '81. Relined.
    Dim. 48/62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #32

    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #192
    Dan Mortier

    ‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.

    'Abstract landscape', oil on canvas. Signed Mortier Dan, '72.
    Dim. 30/60 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #202
    F. Wolters

    ‘Stilleven met bloemen en fruit’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, getekend F. Wolters. In rijkelijk versierde goudkleurige kader.

    'Still life with flowers and fruit', oil on canvas. From the 19th century, signed F. Wolters. In richly decorated gold-colored frame.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    ‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.

    ‘Cargo Ships on a Misty Scheldt’, oil on canvas. A post-impressionist work, signed P. Jan De Clercq.
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    Marcel Veldeman

    ‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    'Old village view with church', oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224
    M. Veldeman

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12
    J. Maes

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #86

    Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.

    A solid oak vigneron table on central tripod.
    Dim. h 75 x Ø 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21
    West Germany

    Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.

    Two vintage West-Germany vases. Marked: Foreign 239, height 30 and 529, height 38. The larger vase has some hairline cracks.
    Dim. Hoogte 30 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171

    Een W.O.I Duitse M1898/05 zwaardbajonet met schede. Gemerkt Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.

    A WW1 German M1898/05 sword bayonet with scabbard. Marked Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.
    Dim. Lengte 50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #17

    Een tafellampje in Tiffany stijl.

    A table lamp in Tiffany style.
    Dim. h 36 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 kt geelgouden slavenarmband.

    An 18 kt yellow gold hinged bangle bracelet.
    Dim. 25 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #101

    “Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer en de rechtervoet ontbreekt.

    "Don Quixote de la Mancha on Rocinante". Polychrome porcelain figure. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear and the right foot are missing.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00