‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.

‘Harbor View’. Watercolor, signed illegibly.
128
42/32 cm
Estimate: 2030
Catalogue #128
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #114

    Dekselvaas in Chinees porselein. Gedecoreerd in blauw/rood met goudaccenten.

    Covered vase in Chinese porcelain. Decorated in blue/red with gold accents.
    Online only
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154

    “Mistig vijverzicht”, een aquarel op papier, gesigneerd.

    "Misty pond view", a watercolor on paper, signed.
    Online only
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #129

    Abstracte lithografie, gedrukt in het Frans Masereelcentrum voor grafiek te Kasterlee. Onleesbaar gesigneerd en voorzien van een droogstempel.

    Abstract lithograph, printed at the Frans Masereel Centre for Graphics in Kasterlee. Signed illegibly and stamped with a dry seal.
    Online only
    Dim. 45/67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #132
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Bloemenmarkt - Lokeren”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 14/30.

    "Flower Market - Lokeren", an etching on paper, signed outside the plate by Romain Malfliet and numbered 14/30.
    Online only
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #169

    Een set van 2 kristallen kandelaars, Inn kristal gemerkt.

    A set of 2 crystal candlesticks, marked Inn crystal.
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #130

    ‘De zijk-ant van Meerderman’. Een grote ets met een sociaal ecologisch thema, niet genummerd en onleesbaar gesigneerd.

    'De zijk-ant van Meerderman'. A large etching with a social ecological theme, not numbered and signed illegibly.
    Online only
    Dim. 49/71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168

    Glazen olielamp.

    Glass oil lamp.
    Online only
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #113

    Een Chinees porseleinen vaas met klassiek decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with classical decoration. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #99

    Een lot van 60 speelgoed vrachtwagens, schaal 1:87, waarvan 31 in doos of blister.

    A lot of 60 toy trucks, scale 1:87, including 31 in box or blister pack.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #201

    Een staande lamp, messing voet en ecru stoffen kap.

    A floor lamp, brass base with ecru fabric shade.
    Online only
    Dim. h 128 cm (met kap)
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.

    Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • Vintage bureaustoel in verchroomd metaal en oranje skai.

    Vintage desk chair in chrome-plated metal and orange vinyl.
    Online only
    Dim. H 79, B 59, D 59 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00

Auction day: 28 April 2025 22:00