#101Draagriem voor jachtpatronen in leder.
#6MärklinEen uitgebreid lot wagons, schaal HO.
A varied lot of HO scale model trains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#192Houten piëdestal in rustieke stijl. Donkerbruin.
Wooden pedestal in rustic style. Dark brown.No longer availableOnline onlyDim. Ø 42, hoogte 65 cmEstimate: € 15 / 20 -
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#35Een paar porseleinen vazen, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#102Lot van oude 4 kannen en kruiken. Aardewerk, gres, porselein en tin.
#1Een lot van 28 boeken, merendeels 19e eeuw. Religieus en andere.
A lot of 28 books, mostly from the 19th century. Religious and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#145Jos De WilPeriod: 1920 - 1992“Landschap”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd J. De Wil en gedateerd 1960.
#73MärklinEen lot van 56 Märklin magazines en catalogi.
#68Set van twee krijttekeningen, sneeuwlandschap en dorpszicht.
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses.No longer availableOnline onlyDim. 10/14 cmEstimate: € 15 / 25