Other lots by Dujardin
Similar lots by type
-
#352
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#324Charles Delporte
“Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.No longer availableDim. 49 x 47 cmEstimate: € 30/40 -
#602
“Firenze”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Florence . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#242
“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
St-Pierre . Huile sur toile. XVIIème siècle.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 160/180 -
#214Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40/50 -
#122
“Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#604
“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#224Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25/35 -
#582
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#114Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#529Colben
“Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Cheval en rouge . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 102 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#154Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/40 -
#272Brombeek
“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#279
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#129Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#544Redo
“Liggende vrouw met ontblote borst”. Olieverf op concaaf paneel. Gesigneerd.
Femme allongée torse nu . Huile sur panneau concave. Signé.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400/500 -
#109
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Nature morte aux oignons . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#244Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met gele rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux roses jaunes . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Oude Schelde te Weert”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts boven en op de verso gedateerd 1983.
Oude Schelde in Weert . Huile sur panneau. Signée en haut à droite et datée 1983 au dos.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#681
Kleine barokke vijzel van gedreven messing, versierd met personages rond bloemenvazen
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30/50 -
#157
Een driedelig klokstel van koper en porselein met een blauw decor van korenbloemen. Begin XXste eeuw. Met sleutels en slinger.
Une garniture de cheminée trois pièces en cuivre et porcelaine à décor bleu de bleuets. Début du XXe siècle. Avec clés et balancier.No longer availableDim. H. 64 & 55 cmEstimate: € 200/250 -
#29
“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/100 buiten de plaat.
Stoelstraatje, Anvers. Eau-forte. Signée et numérotée 32/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 15,5 cmEstimate: € 35/40 -
#328
Een schemerlamp van verguld messing en meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres.
Une lampe de table en laiton doré et porcelaine multicolore dans le goût de Sèvres.No longer availableDim. h: 63 cm (met kap)Estimate: € 60/80 -
#231Capodimonte
“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gemerkt en gesigneerd ‘Maggione’.
Labour fermier avec paire de bœufs . Grand groupe de biscuits multicolores sur socle en bois. Marqué et signé Maggione .No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 300/500 -
#601
“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#386Hereke
Een klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
Une petite tapisserie de soie. Signée.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#477
Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois partiellement polychromes.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 50/70 -
#417
Een lot Aziatische voorwerpen, bestaande uit een gedreven messingen masker en kroon op staander, een gebeeldhouwd stenen beeldje en een kleine gong.
Lot d'artefacts asiatiques, composés d'un masque en laiton ciselé et d'une couronne sur pied, d'une statue en pierre sculptée et d'un petit gong.No longer availableDim. h: 23 - 36 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140/180 -
#327
Serie van vier sierzwaarden met koperen handvaten. Slijtage.
Série de quatre épées ornementales avec poignées en cuivre. Usure.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80/100 -
#49Yvonne Esser
“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60