#50Ons Volkske
“Ons Volkske”. Een lot van 2 ingebonden uitgaven; 1978-1 & 1978-2.
"Our People." A lot of 2 bound editions; 1978-1 & 1978-2. -
#71
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
#22
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
#12
Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
#70Jean Graton
"Michel Vaillant". A lot of 4 hardcover comic books: "Rodeo on 9 wheels", "The Driver Without a Face", "The Complete Works 1" & "The Complete Works". French.