Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.
Ohara Koson
Period: 1877 - 1945

“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.

Hawk and Sparrow on Snowy Branch . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Vers 1910.
Dim. 34 x 18,5 cm
SKU: 0202210469.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #469
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    Twee XIXe eeuwse porseleinen borden, waarbij één Chinees met een bloemenvaas in het decor en het andere Japans met een decor van bloesemende takken.

    Deux assiettes en porcelaine du XIXème siècle, une chinoise avec un vase à fleurs dans le décor et l'autre japonaise avec un décor de branches fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.

    Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 110 x 111 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #103

    Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.

    Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452
    Utagawa Hiroshige

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.

    “First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.
    No longer available
    Dim. 33 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.

    Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #398

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Omstreeks 1800.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #479
    Kunisada II
    Period: 1823 - 1880

    “Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.

    Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #432
    Utagawa Hiroshige

    “Marktscène”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.

    Scène de marché . Une gravure sur bois japonaise en couleurs. Signée. Seconde moitié du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    “Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.

    Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #415

    1 paar geelgouden manchetknopen 18 K met munten “Boudewijn I”. Au 900/1000. België 1965. In etui.

    1 paire de boutons de manchette en or jaune 18 kt avec pièces de monnaie Baudouin I . Au 900/1000. Belgique 1965. Au cas.
    No longer available
    Dim. 34,30 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #32

    “Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #2
    Léon Danchin

    “Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Chien de chasse . Lithographie en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #444
    Denis Dolphyn
    Period: 1902 - 1992

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #663
    Daum, France

    Een meerkleurig glazen ringenschaaltje, versierd met een vlinder. Onderaan gemerkt.

    Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #689
    Daum, France

    Een grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #690

    4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.

    4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.
    No longer available
    Dim. 91,05 g
    Estimate: € 30 / 40
  • #271
    Capodimonte

    “Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.

    Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #441

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.

    Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366
    Yahyali

    Twee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.

    Deux tapis en laine turque noués à la main.
    No longer available
    Dim. 161 x 93 & 180 x 97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.

    Un tapis en laine roumain (?) Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 368 x 268 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #552

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More