Similar lots by type
-
#452Utagawa Hiroshige“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Utagawa Hiroshige“Marktscène”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Scène de marché . Une gravure sur bois japonaise en couleurs. Signée. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Twee XIXe eeuwse porseleinen borden, waarbij één Chinees met een bloemenvaas in het decor en het andere Japans met een decor van bloesemende takken.
Deux assiettes en porcelaine du XIXème siècle, une chinoise avec un vase à fleurs dans le décor et l'autre japonaise avec un décor de branches fleuries.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#479Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880“Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.
Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#398Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Omstreeks 1800.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#28Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#459“Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.
Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 111 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202Een spiegel met verguld houten lijst, de kuif in de vorm van een siervaas, geflankeerd door twee draken. XIXe eeuw.
Miroir avec cadre en bois doré, coiffe en forme de vasque flanquée de deux dragons. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 78 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#539Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#462Knut KerssePeriod: °1957“Dames” & “Jongens op de schommel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Dames” et “Garçons sur un balançoire” . Technique mixte sur papier. Tous deux signées.No longer availableDim. 29 x 29 & 27 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338GuérinEen schenkkannetje van blauw geglazuurd steengoed met een wapenschild en twee Franse lelies in reliëf. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Un pichet en grès émaillé bleu avec un blason et deux lis français en relief. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#591Een lot van elf naamkaartjeshouders in de vorm van gesculpteerd ivoren vrouwenbustes op ebbenhouten sokkel. Afrikaans werk, pre 1947.
Un lot de onze porte-cartes en forme de bustes de femmes en ivoire sculpté sur un piédestal en ébène. Travail africain, avant 1947.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#673Goebel, Germany“Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#32“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#6452 gouden munten Gold Sovereign met jonge Elisabeth II. Au 917/1000. Groot-Brittannië, 1959 en 1967.
2 pièces d'or Souverain d'or avec la jeune Elisabeth II. Au 917/1000. Grande-Bretagne, 1959 et 1967.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 650 / 800 -
#671Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#149Een paar butlerspiegels.
Une paire de miroirs de majordome.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 160 / 180 -
#273Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.
Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 70 -
#478LossonEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 120 / 150

