#7Franklin Mint Precesion Models‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#644Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#521Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#651Een polychrome Murano papegaai.
A polychrome Murano parrot.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229“Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#488Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Een gewei op houten sokkeltje. Vermoedelijk gazelle.
An antler on a wooden base. Probably from a gazelle.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 90 -
#209Pierre Laruelle“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
"Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.No longer availableDim. 135 x 225Estimate: € 150 / 200