#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#283Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes.No longer availableDim. h 23 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#570Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten en een smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds and an emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400 / 500 -
#530Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#19Limoges FranceEen porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80