#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#28Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1GoebelEen lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.No longer availableDim. h 19 x l 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".No longer availableDim. 29 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800