#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
"Hi. Maria, Mother of Jesus, pray for us." A marble low relief.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#683Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#542Cardew design“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#325Een houten commode met 3 laden.
A wooden chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 90 x 103 x 53 cmEstimate: € 50 / 75