“Heidelandschap”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Maurice Blieck en gedateerd ‘97.
Maurice Blieck
Period: 1876 - 1922

"Heath landscape," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Maurice Blieck and dated '97.
Dim. 42 x 71 cm
SKU: 2502250172.
Categories: Schilderij, XVIIIe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 300 / 500

  • #109

    Ongekunsteld 19e eeuws schilderij. Olie op doek. Stelt voor een hoeve met bijgebouwen in een bosrijk landschap. Omlijst in een fraai goudkleurig kader met mooie ouderdomspatina. Onleesbaar gesigneerd, links onderaan.

    Unaffected 19th century painting. Oil on canvas. Depicts a farmstead with outbuildings in a wooded landscape. Framed in a lovely gold-colored frame with beautiful age patina. Signed illegibly, bottom left.
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #336

    Een antiek drieluik kamerscherm met 6 beschilderde panelen, jaren 20 van de vorige eeuw. De panelen met diverse onderwerpen beschilderd zijn getekend ‘M. Heylighen.

    An antique triptych room divider with 6 painted panels, dating back to the 1920s. The panels are painted with various subjects and signed 'M. Heylighen.'
    Dim. 164 x 54.5 cm (1 deel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #422
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #24
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Stilleven met margrieten en fruit. Olieverf op doek door Henri Joseph Pauwels. Gesigneerd.

    Still life with daisies and fruit. Oil on canvas by Henri Joseph Pauwels. Signed.
    Dim. 78/69 cm
    Estimate: € 65 / 90
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #139
    Robert Frénay

    “Zicht op de reien te Brugge”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "View of the canals in Bruges", a painting, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #299

    “Het dobbelspel”, een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo, olieverf op doek. Gemonogrammeerd LC en gedateerd 1950.

    "The dice game," a reproduction after the work of Bartolome Esteban Murillo, oil on canvas. Monogrammed LC and dated 1950.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29
    François Nicolas Martinet
    Period: 1725/31 - 1804

    Een set van 4 ingekleurde lithografiën met ornitologisch onderwerp, dessiné et gravé par Martinet, bestaande uit: Gélinole mâle du Canada, la Bartavelle, Francolin mâle en petite tourtelle de St. Dominique & de la Martinique.

    A set of 4 hand-colored lithographs with ornithological subject, designed and engraved by Martinet, including: Canadian Gélinole male, the Bartavelle, male Francolin, and small turtledove from St. Dominique & Martinique.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.

    An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.
    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Hoeve op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Verstreken.

    "Farm on the heath", a painting, oil on canvas, signed J. Verstreken.
    Dim. 43 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Bosbeek in de winter”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Bosbeek in the winter", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #22
    Rick Theunissen

    Landschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.

    Landscape with farmstead. Oil on canvas by Rick Theunissen. Signed.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #54
    Francis Cristaux
    Period: 1956 - ....

    “Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.

    "Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Hubert Bellis
    Period: 1831 - 1902

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bellis.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed H. Bellis.
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #82
    Davey Randall

    “Le Moulin Rouge, Parijs”. Olieverf op doek, gesigneerd Davey Randall. 1887-1964

    "The Moulin Rouge, Paris". Oil on canvas, signed by Davey Randall. 1887-1964.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59
    Robert Frénay
    Period: 1903 - 1986

    “Interieur te Brugge en Vissersbootje bij maanlicht”, een set van 2 schilderijen, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "Interior in Bruges and Fishing Boat in Moonlight", a set of 2 paintings, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Frans Van Vlodrop

    Oude hoeve met beekje. Olieverfschilderij op doek. Gesigneerd: F Van Vlodrop.

    Old farmhouse with stream. Oil painting on canvas. Signed: F Van Vlodrop.
    Dim. 59/43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koperen potten, uien en aardappelen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with copper pots, onions, and potatoes", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    Dim. 41 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #32

    “Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. De Freyennes.

    "Still life with flower vase," a painting, oil on canvas, signed E. De Freyennes.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #91
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, kleurloos met groene details, gemerkt Val Saint Lambert.

    A large crystal bowl, colorless with green details, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 25 x Ø 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67

    Een bronzen paardje, een Afrikaanse bronzen giraf, een Japanse bronzen schildpad als olielampje en een papiersnijder van een stuk shrapnel d.d. 1914.

    A bronze horse, an African bronze giraffe, a Japanese bronze turtle as an oil lamp, and a paper cutter made from a piece of shrapnel dated 1914.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #462

    “Young David Lynch”, een pasteltekening op papier, gesigneerd Leo Tomsin en gedateerd 1946.

    "Young David Lynch", a pastel drawing on paper, signed by Leo Tomsin and dated 1946.
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Handgeknoopt Chinees tapijtje in blauwtinten.

    Hand-knotted Chinese rug in shades of blue.
    Dim. 90/180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359

    Een replica Panton Chair in witte kunststof.

    A replica Panton Chair in white plastic.
    Dim. h 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74

    Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.

    A pedestal in the Greek style with 4 caryatids in cast gypsum.
    Dim. h 53 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #401

    Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.

    A heavily silver-plated rearing horse on a round marble base.
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 80 / 120
  • #173
    Fischel

    Lot van 3 Fischel meubeltjes. Bijzettafeltje, Nachttafeltje en muurkapstok.

    Lot of 3 Fischel furniture pieces. Side table, Nightstand, and wall coat rack.
    Dim. 80 x 76 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een buffetje van fruithout met twee deuren en een lade in de gordel. Einde XIXde eeuw.

    A buffet of fruitwood with two doors and a drawer in the belt. End of the 19th century.
    Dim. 100 x 107 x 47.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #460

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,41 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.41 ct.
    Dim. 6.52 g
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00