Similar lots by type
-
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#224
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#574Brebels
“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#464
“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600/700 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#599
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#144Paul Wante
“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#589
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#647
Een vilten hoge hoed in hoedendoos. Bijgevoegd een hoedenkoffer van vulkanfibre.
Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.No longer availableEstimate: € 50/90 -
#254
“Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.
“Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 178 cmEstimate: € 60/100 -
#575
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#460
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#294Willocx
“Hoeve Pulhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Pulhof”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#390
“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
“HI. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Bas relief en marbre.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#502
Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#239
“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#75
Een paar witgouden bloemvormige oorbellen, model Chanel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc en forme de fleur, modèle Chanel serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 900/1000 -
#187
“Alle de wercken van Jacob Cats”. Dr. J. Van Vloten met gravures van J. W. Kaiser. Ed. De erven J.J. Tijl. Zwolle, 1862. In twee delen.
“Toutes les œuvres de Jacob Cats”. Dr J. Van Vloten avec gravures de J. W. Kaiser. Ed. Les héritiers J.J. Tijl. Zwolle, 1862. En deux parties.No longer availableEstimate: € 30/50