#222Toulouse Lautrec, poster van de tentoonstelling in het Stedelijk museum Amsterdam.
Toulouse Lautrec, poster for the exhibition at the Stedelijk Museum Amsterdam.No longer availableDim. 59/77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 kt.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 300 / 400 -
#576Karajeh, handgeknoopt Iraans tapijt.
#185Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.
#424Hannes D’HaesePeriod: 1965-....‘Mickey en Minnie’, acryl op doek. Getekend D’Haese.
'Mickey and Minnie', acrylic on canvas. Signed D'Haese.No longer availableDim. 80/80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 700 / 800 -
#94Albert ClaeysPeriod: 1889 - 1967“Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.
#102Edgard Farasyn“Achtergevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd Farasyn.
"View of the back facade." Oil on canvas. Signed Farasyn.No longer availableDim. 55/83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#353Lode VleeshouwersEen gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Twee Birmaanse urnen in de vorm van een olifant met berijder. Gegoten in brons. XIXde eeuw.
Two Burmese urns in the shape of an elephant with a rider. Cast in bronze. 19th century.No longer availableDim. H 17 cmEstimate: € 60 / 80