Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Dim. 72 x 92 cm
SKU: 2708240114.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #114
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314

    “Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.

    "Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459
    A. Van Gijsch

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed 'Van Gijsch A.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    André Brunin
    Period: 1890 - ?

    “Vrouw mer koperen kruik”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd André Brunin.

    "Woman with Copper Jug", a painting, oil on board, signed by André Brunin.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    David Col
    Period: 1822 - 1900

    “Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.

    "At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 24.5 x 18 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #212

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #209
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    “De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #632
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    No longer available
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292
    Georges Tahon

    “De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #642

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneed.

    "Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #710

    Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

    A lot of lace +- 100 pieces of various types of lace handwork and machine-made, including small and large doilies, coasters, tablecloths, etc. One large machine-made tablecloth and two aprons.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #479
    Harry

    “Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Dancing Lady", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 122 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Gérard Roosen
    Period: Leuven 1869 - 1935

    “Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.

    "Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #302
    Constant De Keyser
    Period: 1829 - 1890

    “Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.

    “Sailboats on open water”, a painting, oil on panel, signed C De Keyser.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    “Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.
    No longer available
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    “De aanbidding der koningen”, een schilderij, olieverf op doek, verlijmd op vezelplaat, naar de oudheid.

    "The Adoration of the Kings," a painting, oil on canvas, glued on fiberboard, in the style of antiquity.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    “Schotse hooglandrunderen”, een schilderij, olieverf op doek met restauratiewerk, gesigneerd. John Fox.

    "Scottish Highland Cattle", a painting, oil on canvas with restoration work, signed by John Fox.
    No longer available
    Dim. 61 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #624
    Kieninger, Germany

    Een staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.

    A standing clock, Kieninger Germany, in solid oak case with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. h 251 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #281
    Wiskemann, Bruxelles

    “Wiskemann”. Een 106-delig bestek in verzilverd metaal, gemerkt OW. Bestaande uit 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorkjes, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 12 koffielepels, 12 grote messen, 12 kleine messen, 6 kreeftenvorkjes, 1 pollepel, 1 serveerklem en een 2-delig slabestek.

    "Wiskemann." A 106-piece silver-plated cutlery set, marked OW. Consisting of 12 large forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 12 soup spoons, 12 dessert spoons, 12 coffee spoons, 12 large knives, 12 small knives, 6 lobster picks, 1 ladle, 1 serving tongs, and a 2-piece salad serving set.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #461

    Een lot van 12 vintage porseleinen sierborden in doos, made in USA. Diverse merken; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.

    A lot of 12 vintage porcelain decorative plates in box, made in the USA. Various brands; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.
    No longer available
    Dim. Ø 19,5 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #490

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct

    Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #31

    Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.

    A set of 3 Late Medieval bronze horse bells or crotal bells.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een 18 kt Driekleurig gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt tricolor gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.82 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,45 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #96

    Een xl vergadertafel met massief eiken tafelblad en metalen poten.

    An XL meeting table with a solid oak tabletop and metal legs.
    No longer available
    Dim. 73 x 240 x 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #384

    Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

    A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    TootsieToy

    Een lot van 3 die-cast schaalmodellen, TootsieToy, ca. 1935.

    A lot of 3 die-cast scale models, TootsieToy, circa 1935.
    No longer available
    Dim. l 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #688
    Trix

    “TRIX H0 22110”. Een elektrische locomotief, omgebouwd voor Märklin wisselstroom. In originele verpakking.

    "TRIX H0 22110". An electric locomotive, converted for Märklin AC. In original packaging.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 7 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More