#145Een lot van 10 Belgische postzegelalbums, waaronder 8 albums voornamelijk 20ste eeuwse. En 2 met een goede hoeveelheid 19e en vroeg 20ste eeuwse postzegels.
#524Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#199P. Hendrix‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.
'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.No longer availableDim. 31/39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#15Vijf verschillende zilveren ringen bezet met half edelstenen. 925‰.
#121Een Oostenrijkse officierssabel met handvat in roggenhuid.
An Austrian officer's sword with a handle in ray skin.No longer availableDim. L 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#201Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.
#429BamilekeEen Sanza muziekinstrument van hout met bamboe. Rijkelijk gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A Sanza musical instrument made of wood with bamboo. Richly carved wood. From Cameroon.No longer availableDim. L.44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449BamounEen bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.
A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#102George Van Raemdonck“Alleenstaande boom.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Lone tree." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 36 x 36 cmEstimate: € 180 / 260 -
#526CastelliEen vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.
A vintage Castelli waiting bench for 4 people.No longer availableDim. 76 x 205 x 52 cmEstimate: € 80 / 120