“Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jos Stockbroeckx

"Heath view." Oil on canvas. Signed.
Dim. ± 38,5 x 48 cm
SKU: 2502250199.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #199
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Stockbroeckx

  • #312
    Jos Stockbroeckx

    “Bosdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Bosdreef." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 78,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Jos Stockbroeckx

    “Vennezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vennezicht." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 98,5 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    Jos Stockbroeckx

    “Hoeve bij de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm by the brook." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 98 x 78,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Jos Stockbroeckx

    “Boszicht in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Forest view in autumn." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 48,8 x 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Jos Stockbroeckx

    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jos Stockbroeckx

    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Jos Stockbroeckx

    “Boszicht in de lente.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Forest view in spring." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 68 x 58,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #130

    George V 1904. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.

    George V 1904. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000.
    Dim. 6.74 g
    Estimate: € 480 / 520
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Emile Féront

    “Stilleven met appelen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Craquelures.

    "Still life with apples and jug". Oil on canvas. Signed. Craquelure.
    Dim. 69 x 82 c
    Estimate: € 100 / 150
  • #408

    Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.

    A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52

    Een kleine vergulde houten ronde butlerspiegel.

    A small gilt wooden round butler's mirror.
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Levensgroot vrouwenhoofd met bril van brons.

    Life-size bronze female head with glasses.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 280 / 220
  • #370

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,78 ct. EFVVS1.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with round and baguette cut diamonds totaling approximately 3.78 ct. EFVVS1.
    Dim. 8.87 g
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #31
    Bachmann - Atlas

    Bachmann, N spoor locomotief EMD GP50 (Erie Lackawanna), een locomotief zonder merk in Bachmann doosje en 3 wagons, Atlas, 3443, 40’box car.

    Bachmann, N gauge locomotive EMD GP50 (Erie Lackawanna), an unbranded locomotive in Bachmann box and 3 wagons, Atlas, 3443, 40’box car.
    Dim. l 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261

    Een lot van 4 houten houtschaven en 2 bankschroeven. Waarvan 1 met Duits merk.

    A lot of 4 wooden hand planes and 2 bench vises. Including 1 with a German brand.
    Dim. L - 52 cm.
    Estimate: € 35 / 40
  • #486

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Lot van twee handgeknoopte Perzisch tapijtjes.

    Lot of two hand-knotted Persian rugs.
    Dim. 78/116 cm
    Estimate: € 20 / 30

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00