#138Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.
A remarkable vase in earthenware in the shape of an animal with two ducks.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Een paar gesculpteerde bamboe vazen.
#17Twee kandelaars uit speksteen, tin en kunstbrons. Vemoedelijk ‘30.
#136Een antieke messingen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#28Een klei Art-Deco dienbladje in hout met spiegelblad met Deco vormen.
A clay Art-Deco tray in wood with a mirrored surface, featuring Deco shapes.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 38 x 14 cmEstimate: € 10 / 15 -
#186Didier LamartheEen bruin lederen schrijfmap met gesp en turkooise binnenbekleding. Ontwerp van Hilton McConnico.
A brown leather writing pad with buckle and turquoise interior lining. Design by Hilton McConnico.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57Val Saint LambertEen vintage asbak, gemerkt Val Saint Lambert.
A vintage ashtray marked.,No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#141Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Vase of multicolored Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. H: 42 cmEstimate: € 40 / 50