Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Goebel, Germany

“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.

Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2311210605.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #519
    Goebel, Germany

    “To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.

    Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #518
    Goebel, Germany

    “Maria”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.

    Maria. Une figurine de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #600
    Goebel, Germany

    “Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #595
    Goebel, Germany

    “Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #590
    Goebel, Germany

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.

    Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #615
    Goebel, Germany

    “Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.

    Das Geheimnis. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 196/0. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #672
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.

    Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #625
    Goebel, Germany

    “Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #645
    Goebel, Germany

    “Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.

    Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #640
    Goebel, Germany

    Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.

    Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Goebel, Germany

    “Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70

Similar lots by type

  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #223

    “Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.

    Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488

    Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.

    Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #510

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #537

    “Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.

    Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #517

    “De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.

    Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #355

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    Een paar biscuit menuhouders, met pastelkleurige voorstelling van twee keukenhulpjes met een vaandel. Omstreeks 1900.

    Une paire de porte-menus en biscuit, avec une représentation aux couleurs pastel de deux aides de cuisine avec une banderole. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531
    Yves Lohé
    Period: °1947

    “Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Clown. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #219
    V. De Vos

    “Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.

    Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #158

    Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.

    Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #157

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #593

    Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.

    Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.

    Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #547
    Sitzendorf

    “Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #603

    Een gebeeldhouwde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    “Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.

    Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #173

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #511

    “Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.

    Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #493

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #365

    Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.

    Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #42

    Lot bestaande uit: een ingelijst handschrift van Ernest Claes. Een ets met een heidelandschap (34 x 24 cm), onleesbaar gesigneerd. Een ets met een bosrand (31,5 x 21,5 cm), gesigneerd Theodore Verstraete 1884. Een ets met Kasteel Veltwyck (24 x 31,5 cm), gesigneerd Albert De Vree.

    Lot composé de : un manuscrit encadré d'Ernest Claes. Une eau-forte avec un paysage de bruyère (34 x 24 cm), illisiblement signée. Une eau-forte avec une lisière de forêt (31,5 x 21,5 cm) , signée Theodore Verstraete 1884. Une eau-forte avec le château de Veltwyck (24 x 31,5 cm), signée Albert De Vree.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    “Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.

    Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,50 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.
    No longer available
    Dim. 3,78 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #149
    Willem Van Aerden

    “Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 109 x 62 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #344
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).

    Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #530

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #647

    Een vilten hoge hoed in hoedendoos. Bijgevoegd een hoedenkoffer van vulkanfibre.

    Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 90
  • #565

    Een rond gebeeldhouwd eikenhouten houten tafeltje met marmeren blad en op getorste zuiltjes. Met bijpassend stoeltje.

    Une table ronde en bois de chêne sculpté avec plateau en marbre et sur colonnes torsadées. Avec chaise assortie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.

    Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #65

    Een 18 K witgouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een centrale briljant van +- 0,25 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants taille ancienne et d'un diamant central taille brillant de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #581

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt ‘LVS’.

    Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marquée 'LVS' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #321

    “Jongen en meisje te paard”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Bijgevoegd een jager te paard van meerkleurig porselein. Geweer beschadigd.

    Garçon et fille à cheval. Deux figurines en biscuit multicolores. On ajoute un chasseur à cheval en porcelaine multicolore. Pistolet endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More