#191Charles Van Gisbergen“Abstract expressief”, een litho op papier, gesigneerd Charles Van Gisbergen en gedateerd 1976.
"Abstract expressive", a lithograph on paper, signed by Charles Van Gisbergen and dated 1976.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141Een groot lot naslagwerken over kunst. Einde XXste, begin XXIste eeuw. Aroun, Mayer, AAA, Artprice.com, Adec, Arto enz.
#196“Stillevens”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met vergulde kaders in art-nouveau stijl. Niet gesigneerd.
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#47“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#166“Zittende clown.” Ets op papier. Binnen de plaat gesigneerd Jespers.
#11Een bronskleurig gipsen beeld van een smid.
A set of three pieces of Lusterware, a milk jug, a bowl, and a lidded pot (lid with multiple points of damage).No longer availableOnline onlyDim. Ø 17, h 8 cm, 13, 12 cm