Other lots by Goebel, Germany
-
#116Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119Goebel, Germany
“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#125Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#106Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.
“Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#105Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#91Goebel, Germany
“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#90Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#87Goebel, Germany
“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#85Goebel, Germany
“’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.
"I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#17PMR Bavaria Jaeger & Co.
Een gedeelte porseleinen servies met meerkeurig bloemendecor, bestaande uit 2 grote ronde schotels, 3 ovale schotels, 21 diepe borden, 17 grote platte borden, 37 kleine platte borden, 8 kopjes, een theepot, melk- en suikerpot, drie grote kommen, een terrine (zonder lepel) en een sauskom. Gemerkt.
Une portion de service en porcelaine à décor floral polychrome, composé de 2 grands plats ronds, 3 plats ovales, 21 assiettes creuses, 17 grandes assiettes plates, 37 petites assiettes plates, 8 tasses, une théière, un laitier et un sucrier, trois grandes bols, une terrine (sans cuillère) et une saucière. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#67
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#14Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit, bestaande uit twee vogeltjes en een roos. Eén blaadje bij een vogeltje gerestaureerd en minieme schilfer bij de roos. Gemerkt.
Trois groupes de biscuits italiens multicolores, composés de deux oiseaux et d'une rose. Une feuille sur un oiseau a été restaurée et un petit éclat sur la rose. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9, 18 & 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#98
“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#38Lladro
“Jongen met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15
Een paar dekselvazen van meerkleurig porselein versierd met engelen en bloemen in relief. Eén deksel ontbreekt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor d'anges et de fleurs en relief. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Opaque de Sarreguemines
Een voorraadpot met wit decor op blauwe fond. Begin XXe eeuw.
Pot de rangement à décor blanc sur fond bleu. Début du 20ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7
“Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
« Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#117Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60