Other lots by Goebel, Germany
-
#201Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#185Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#299
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#20
Twee verschillende vazen van Cantonporselein.
Deux vases différents en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#247Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60/100 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#161
Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#139
Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
Un vase au design vintage en grès émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#56Foppapedretti
Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#48
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Fluiten: 45 cm Emmer: 20 cmEstimate: € 80/120