Other lots by Goebel, Germany
-
#201Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246Goebel, Germany“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Porcellane Principe, Capodimonte“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#99“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
« Sainte Famille », biscuit sous coupole.No longer availableOnline onlyDim. h27cm x 22cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyDim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15 / 25 -
#192CapodimonteDrie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#253Goebel, Germany“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119CapodimonteLot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.
Lot "Capodimonte", composé de 7 figurines différentes.No longer availableOnline onlyDim. h22cmEstimate: € 30 / 50 -
#247Goebel, GermanyEen meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Figurine en biscuit blanc, 3 filles avec réparation mineure des dommages à un bras.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15 / 25 -
#185Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#45Woldershof, BavariaEen tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#178Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#168Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#272Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h43cm x b25cmEstimate: € 30 / 35 -
#59Rotan gevlochten kussen/neksteun.
Oreiller/coussin tissé en rotin.No longer availableOnline onlyDim. b23cm x h15cmEstimate: € 15 / 25 -
#74Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#14Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#234“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#68Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25 / 40


