Similar lots by type
-
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm
Other lots in this auction
-
#8Een paar kleine messingen vuurbokken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cm -
#9“Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.
No longer availableOnline onlyDim. 19 x 43 cm -
#28“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 28 cm -
#86P. Veenstra“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 25 cm -
#62“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.
Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 20 cm -
#3Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cm -
#71Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#33“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyDim. 26 x 10 cm -
#56Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 20 cm -
#11Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 32 cm

