“Herder en herderin met hun kudde in een bosrijk landschap”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

"Shepherd and shepherdess with their flock in a wooded landscape." Oil on canvas. 19th century.
Dim. 58 x 75 cm
SKU: 2502250144.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #144
Estimate: € 200 / 220

  • #381

    Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.

    Classic armchair with woven floral fabric. Moderate signs of wear on the armrests. Iron wheels on the front legs.
    Dim. Hoogte 93 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #235

    Een donker gebeeldhouwde eikenhouten armstoel, Louis XV stijl, Gobelin bekleding met florale motieven.

    A dark carved oak armchair, Louis XV style, Gobelin upholstery with floral motifs.
    Dim. 108 x 67 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een lot van 8 + 1 penningen in brons waarvan 4 gerelateerd aan Antwerpen en 4 aan Brussel waaronder 1 van Expo 58 in zijn originele doosje. Toegevoegd een metalen plaatje van de Hillman Rally, 1954 te Antwerpen.

    A lot of 8 + 1 bronze tokens, 4 related to Antwerp and 4 to Brussels, including 1 from Expo 58 in its original box. Also included is a metal plate from the Hillman Rally, 1954 in Antwerp.
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een schouwpendule van zwart marmer.

    A mantelpiece made of black marble.
    Dim. 35 x 36 x 13
    Estimate: € 30 / 50
  • #447

    Een paar Chinese vazen met een polychrome voorstelling van lange lijzen. Achteraan met een tekst.

    A pair of Chinese vases with a polychrome depiction of dragons. Inscribed with text on the back.
    Dim. H.33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348
    Bandai, Japan

    Een uitgebreid lot Robotten en toebehoren, meestal onvolledig, bestaande uit Bandai Power Rangers en dergelijke. Toegevoegd 3 laser-guns en Batman.

    A comprehensive lot of Robots and accessories, mostly incomplete, consisting of Bandai Power Rangers and similar. Plus 3 laser guns and Batman added.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106
    Longwy

    Een piëdestal in Chinoiserie, gesculpteerd hout en 2 tegels gemerkt Longwy. Restauratie aan één poot.

    A Chinoiserie pedestal, carved wood with 2 tiles marked Longwy. Restoration to one leg.
    Dim. 76 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #232
    Albert Embrechts

    ‘Meisje met de rode hoed’. Reproductie naar het werk van Johannes Vermeer. Olie op doek door Albert Embrechts.

    'Girl with the Red Hat'. Reproduction of the work by Johannes Vermeer. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #446

    Meurop wandkastje, model ‘Halifax’. Witte kunststof met 2 schuifdeuren. 1 lade ontbreekt.

    Meurop wall cabinet, model 'Halifax'. White plastic with 2 sliding doors. 1 drawer missing.
    Dim. H 71 B 101 D 50
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een lot van 10 zilveren en 6 verzilverde snuisterijtjes bestaande uit 3 lepels; een hoefijzervormige bladwijzer, een riksha, een bedeltje in de vorm man een huisje en een broche met vogels helemaal in zilver, 125 gram samen. Een inktpot, naamkaarthouder en kurkenstop met zilveren delen. Toegevoegd 2 kaders, 2 bedeltjes, een kurkenstop en een rammelaar, verzilverd en mogelijks zilver.

    A lot of 10 silver and 6 silver-plated trinkets including 3 spoons; a horseshoe-shaped bookmark, a rickshaw, a charm in the shape of a man and a house, and a brooch with birds all in silver, 125 grams in total. An inkwell, a business card holder, and a cork stopper with silver parts. Additionally, 2 frames, 2 charms, a cork stopper, and a rattle, silver-plated and possibly silver.
    Dim. Ø 21 cm (ronde kader)
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00