Similar lots by type
-
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#593Frans Keelhof“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739L. Van Damme“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Gregory Richard Coates“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140 / 200 -
#615“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#714“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#405Albert Ducat“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402Claes“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#724Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre sobre à couvercle galbé.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#492F. Vercrocke“Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition sous-marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#265Een 18 karaats geel gouden multi color ring bezet met smaragd, diamant, robijn en saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct multi color sertie de émeraude, diamant, rubis et saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 950 / 1150 -
#145CartierEen wekkertje in originele doos met certificaat.
Petit réveil dans sa boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#259Henri KnipPeriod: 1819-1897“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1874. Schade aan lijst, klein scheurtje in doek.
“Paysage panoramique”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1874. Dégâts au cadre, petite fêle à la toile.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#71“Madonna met kind”. Twee bas-reliëfs van gestoken hout.
“Vierge à l’Enfant”. Deux reliefs en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 44 & h: 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#635Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#755Een klein bijzetkastje met een van gemarquetteerd hout met drie laden en een (gebroken) marmeren blad.
Petit meuble d’appoint en bois marquetté ouvrant à trois tiroirs. Avec tablette en marbre (cassée).No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 180 -
#748Vieux ParisEen lot van drie porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de trois vases en porcelaine aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#770Een kleine gefineerde boekenkast met vier legplanken.
Bibliothèque en bois de placage à quatre tablettes.No longer availableDim. 183 x 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300

