Similar lots by type
-
#65“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#175Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#179“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#64“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25 / 30 -
#75Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’
Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'No longer availableOnline onlyDim. 96 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57C. Van Santweghe“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#37Een lot mineralen, bestaande uit een fossiel, twee jaden kommetjes (één gerestaureerd), een juwelendoosje, ingelegd met parelmoer en een gesculpteerde vide-poche (gerestaureerd) in de vorm van een blad en bloemen.
Un ensemble de minéraux, composé d'un fossile, de deux bols en jade (dont un restauré), d'un coffret à bijoux incrusté de nacre et d'un vide-poche sculpté (restauré) en forme de une feuille et des fleurs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Ch. Heyens“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100

