Other lots in this auction
-
#234Léon Danchin“Twee jachthonden”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux chiens de chasse . Gravure. Signée hors planche;No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#292Tork“Kleine Kuifje en Bobbie”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Petit Tintin et Milou. Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la plaque. Hors commerce.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#201“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#178GuérinEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#694Sulac (Lucien Calus)“Marine”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Marine”. Pastel sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 50 / 100 -
#665Een geelgouden hangertje bezet met een kleine rode kleursteen.
Un pendentif en or jaune serti d'une petite pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 2,2 gEstimate: € 55 / 65 -
#478LossonEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. Joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160

