Other lots in this auction
-
#208“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#184Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.No longer availableDim. 173 x 89 cmEstimate: € 240 / 280 -
#42“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.
Vittelloise . Une plaque publicitaire émaillée. Vers 1960.No longer availableDim. 49 x 99 cmEstimate: € 60 / 100 -
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#408Drie West- Afrikaanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes en bronze ouest-africaines.No longer availableDim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 69 x 150 cmEstimate: € 130 / 150 -
#257Een compositie met een opgezette vechtende mangoest en cobra. Slijtage aan de buik van de cobra.
Une composition avec une mangouste de combat et un cobra en peluche. Usure sur le ventre du cobra.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#435Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120 -
#20Een paar wit en geel gouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 350 / 450 -
#700Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389Een lot van vier werken, bestaande uit een silhouet van een flamingo zonder signatuur, een reproductie naar Botero en twee moderne werken op papier.
Un ensemble de quatre œuvres, composé d'une silhouette d'un flamant rose sans signature, d'une reproduction d'après Botero et de deux œuvres modernes sur papier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150

