Similar lots by type
-
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hartjes.
Chaîne en or jaune 18 ct aux petits coeurs.Dim. 3,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#623Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369H. Alti“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400 / 500 -
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#749Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
Meuble d’appoint en bois ouvrant à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 107 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,72 ct.Dim. 6,10 gEstimate: € 1800 / 2000

