Other lots in this auction
-
#245Frank-Ivo Van Damme
“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#133
Een gevarieerd lot van groen geglazuurd steengoed, enkele stukken gemerkt Valauris en Saint-Hubert: vazen, een grote kandelaar (50 cm), een tisanière, kruiken, enz. Sommige beschadigd en/of hersteld.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#50Luigi Bardi
“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#47
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#44
Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#689
Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#131
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 1,64 gEstimate: € 40/60 -
#56
Een Quanyin van geqraqueleerd aardewerk in de stijl van het Qingbai-aardewerk. Diverse beschadigingen.
Un Quanyin de poterie craquelée de style poterie de Qingbai. Dommages divers.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
Un vitrail représentant un feu de bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#278
Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15