Similar lots by type
-
#306
“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#199Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#303Ute Resch
“Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 44 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#304
“Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#299Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#243L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#213J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#258
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/30 -
#254Henri De Grève
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#279Mamree
“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/40 -
#255I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10/15 -
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#137
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyDim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#248Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#298L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#305
“Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 20 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#302
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#242A. Van den Dries
“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 1150.00 €Dim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000/3000 -
#185H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#245Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#296L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#297
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#308
“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#212
Lot van zes diverse gravures:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie.- “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk.- “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd.- “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.
Lot de six estampes:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction.- “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent.- “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main.- “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 80/120 -
#22
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#35Yashika T3
Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#220
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 10/12 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#1
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#169Alex Huybrechts
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20/30 -
#141
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableOnline onlyDim. H.68 cmEstimate: € 80/120 -
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50/100 -
#144
Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30