#553“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#280Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,51 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,51 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#681Kleine barokke vijzel van gedreven messing, versierd met personages rond bloemenvazen
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Een bronzen siervaas met een hoogreliëfdecor van een hagedis die jaagt op een vlinder. Onderaan gemerkt “Fonderie National des Bronzes, Bruxelles”.
Un vase décoratif en bronze à décor en haut relief d'un lézard chassant un papillon. Marqué en bas: Fonderie National des BronzesNo longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#118Hermès, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 89 cmEstimate: € 160 / 180 -
#588Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
Un masque africain en bois avec de la laine, de l'herbe sèche, des plumes et des cornes de chèvre.No longer availableDim. l: +/- 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500 / 550