#522“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#276Een Engelse staande klok in notenhouten kast.
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#193“Engel met trommel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Moreau.
#439F***“Portret van een Afrikaanse vrouw”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Portrait d'une femme africaine . Pastel sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#238DelvauxEen bruin lederen ceintuur maat 75.
#33Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 100