#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
#688Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#311Een paar hoornvazen en een klein vaasje met handvatten van Brussels porselein met vergulde decors. Eén met randschilfer en één met haarscheur.
Une paire de vases en corne et un petit vase à anses en porcelaine de Bruxelles à décorations dorées. Un avec un éclat sur le bord et un avec un cheveu.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
#348Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
#245Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 300