Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
Félix Timmermans
Period: 1886 - 1947

“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.

“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.
Dim. 16 x 12,5 cm
SKU: 2508150114.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 80 / 120
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Timmermans

  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #74
    Félix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

    “Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #156
    Henri Timmermans
    Period: Antwerpen 1858 - 1942

    “Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More