Similar lots by type
-
#169Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#167Boch La LouvièreTwee vazen en een kruik van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une cruche en faïence multicolore à décor floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#147Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld reliëfdecor van personages.
Un vase en poterie Satsuma avec un décor en relief multicolore et doré de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
Marine; Maison à pignon & Béguinage. Huile sur toile. Tous signées et les deux premières datées respectivement 1976 et 1977.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een wit metalen lampenvoet.
Un pied de lampe en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#275De Smedt“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Een dekselvaas van Beiers porselein van Johann Seltmann en een juwelendoosje van kobaltblauw en verguld Frans porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine bavaroise de Johann Seltmann et une boîte à bijoux en porcelaine française bleu cobalt et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257Theodor Van RyswyckPeriod: 1811 - 1849“Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.
Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#191Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Een merkwaardige schemerlamp met paars kunststoffen kralen.
Une lampe de table remarquable avec des perles en plastique violet.No longer availableOnline onlyDim. h: 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#193“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
Repos pendant la fuite en Egypte. Reproduction d'après Gérard David. Joliment encadré.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177Adrienne Pas“Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.
“Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 36 cmlEstimate: € 100 / 150 -
#217Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#283Luk HostePeriod: °1953“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
Spotted puffer, Purple moon angel,...” Reproduction d’après Clare Sprawson.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 10 / 20 -
#270Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#126W. Hertoghs“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267Twee landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eén met beschadiging.
Deux paysages, huile sur toile. Les deux signées. Une endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#277P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#141Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#23Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#156“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
Un vitrail représentant un feu de bois.No longer availableOnline onlyDim. 104 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463 ingekaderde werkjes:- “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Courtois 1949. (16 x 22 cm)- “Vrouw op stoel”. Houtskool op papier. Gesigneerd. (23 x 16 cm)- “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘H. Rottiers”. (23 x 18 cm)
3 œuvres encadrées : - Intérieur . Huile sur toile. Signée Courtois 1949. (16 x 22 cm) - Femme sur chaise . Fusain sur papier. Signé. (23 x 16 cm ) - Flower Vase. Huile sur toile. Signé H. Rottiers. (23 x 18 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#19Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500 -
#97Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#241Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218V. Dethier“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers de la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 73 cmEstimate: € 120 / 200

