Other lots in this auction
-
#325
Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#281Limoges, France
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#323Mercatorfonds
Een lot van tien kunstboeken in stofhoes:- “Lambert Lombard. Renaissance en humanisme te Luik”. 1990.- “Dürer”. Peter Strieder. 1982.- “Apocalypse”. Frits van der Meer. 1978.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanes. 1980.- “Onze Bruegel”. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975.- “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden in het begin van de gouden eeuw”. Jan Briels. 1987.- “P. P. Rubens”. Frans Baudoin. 1977.- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1986.- “Joseph Lacasse par lui-même”. 1974.- “Brue(..)
Un lot de dix livres d'art sous housse: - Lambert Lombard. Renaissance et humanisme à Liège . 1990. - Dürer . Peter Strieder. 1982. - Apocalypse . Frits van der Meer 1978. - «Van Eyck», Elisabeth Dhanes. 1980. - «Notre Bruegel», Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975. - «Les peintres flamands du nord des Pays-Bas au début de l'âge d'or», Jan Briels. 1987. - «PP Rubens». Frans Baudoin. 1977. - «Rembrandt». Christian Tümpel. 1986. - «Joseph Lacasse par lui-même». 1974. - «Brueghel». Bob Claessens (..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#567
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/70 -
#66
Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.
Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 80/120 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#702
Een paar lampenvoeten van zwart en verguld porselein.
No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#268Goebel, Germany
“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.
The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#488
Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350/450 -
#33
Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/100