Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.

“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.

Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.
Dim. 76 x 66 cm
SKU: 0202210152.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #578

    Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.

    Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #390

    1 grote gouden herenring (18 K) met een gouden dukaat. Au 22 K. Oostenrijk-Hongarije, 1915, maar wellicht later geslagen.

    1 grande bague pour homme en or (18 carats) avec un ducat en or. Au 22 K. Autriche-Hongrie, 1915, mais peut-être frappée plus tard.
    No longer available
    Dim. 29,46 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #624

    Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.

    Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #494
    B. Long

    “Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.

    Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 69 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    “Herenportret”. Olieverf op paneel.

    Portrait d'homme . Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 95 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #189
    Thonet, Vienna

    Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.

    Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #684

    “Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.

    “Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #527

    Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze partiellement patiné.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #183

    Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #344
    R. Van de Sande

    “Vieilles façades, Malines”. Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    Vieilles façades, Malines. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #71

    Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.

    Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More