Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.

“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.

Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.
Dim. 76 x 66 cm
SKU: 0202210152.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2
    Léon Danchin

    “Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Chien de chasse . Lithographie en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147
    Yves Saint Laurent

    Een zijden foulard/sjaal in originele doos.

    Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 69 x 150 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #571

    Een schijf van een agaatgeode.

    Une tranche d'une géode d'agate.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #654

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #686

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.

    Sculpture africaine en bois. Bras restauré.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #590

    Een witgouden broche 14 K, bezet met een parel en drie kleine diamantjes, met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.

    Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.
    No longer available
    Dim. 6,6 g
    Estimate: € 180 / 200
  • #352

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 24 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #53

    Een paar dekselcassolettes van zamak op marmeren voet. Eén met beschadigde voet.

    Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.

    Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #684

    “Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.

    “Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #661
    Val St. Lambert

    Drie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.

    Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More