Other lots in this auction
-
#159Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 150 / 170 -
#438Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een armband en twee gesculpteerde slagtanden.
Un lot d'ivoire africain, composé d'un bracelet et de deux défenses sculptées.No longer availableDim. l: 29 & 83 cm; Ø: 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#642CiboureEen vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Val St. Lambert - Studio CristalEen vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.
Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een bolletje, een wit en geelgouden ring en een slotje.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de boule, une bague en or blanc et jaune et un fermoir.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 180 / 250 -
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#674Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.
Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Zes ingekaderde herdrukken van oude botanische gravures.
Six réimpressions encadrées d'anciennes gravures botaniques.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240 / 280 -
#664Een lampenvoet, opgebouwd uit een Chinees porseleinen vaas met meerkleurig decor van een reiger, gemonteerd op een messingen kandelaar.
Un pied de lampe composé d'un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un héron, monté sur un chandelier en laiton.No longer availableDim. h: 83 cm nEstimate: € 60 / 80 -
#84Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.
Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 40 / 60

