Other lots in this auction
-
#35Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#86Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.
Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 111 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#93Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#81Val St. Lambert - Studio CristalEen vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.
Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.
Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.No longer availableDim. 81 x 134 x 73 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#350Een lot fantasiejuwelen w.o. 2 dameshorloges (1 Rodania), een speld, hangers en kettingen en een zwarte camée.
Lot de bijoux fantaisie dont 2 montres pour femmes (1 Rodania), une épingle, des pendentifs et des chaînes et un camée noir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#444Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#570Een gevlochten ring van geel goud 18 K.
Une bague tressée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,3 gEstimate: € 75 / 85 -
#6401 gouden munt van 100 CAD “Jaar van het Kind”. Au 22 K. Canada, 1979. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD Année de l'enfant . Au 22 K. Canada, 1979. En étui avec certificat.No longer availableDim. 16,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#284“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250

