Other lots in this auction
-
#197Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#651Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 36 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5301 gouden munt van 20 Pesos. Au 900/1000. Mexico, 1959 (geslagen in de jaren zestig).
1 pièce d'or de 20 pesos. Au 900/1000. Mexique, 1959 (frappée dans les années 1960).No longer availableDim. 16,66 gEstimate: € 600 / 650 -
#109“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Nature morte aux oignons . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5251 gouden munt “Conservation” van 750 Tugrik. Verso: Przewalskipaarden. Au 900/1000. Mongolië 1976.
1 pièce d'or Conservation de 750 Tugrik. Verso: Chevaux de Przewalski. Au 900/1000. Mongolie 1976.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1800 / 2400 -
#20Een paar wit en geel gouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 350 / 450 -
#4001 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#64Een fijn gesculpteerde ivoren Christus in veguld kader. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes.
Un Christ en ivoire finement sculpté dans un cadre en or. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts.No longer availableDim. l: 20 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#524“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Philippar.
Tournesols . Huile sur toile. Signé Philippar.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
Un tapis en laine iranienne noué à la main.No longer availableDim. 255 x 174 cmEstimate: € 120 / 200

