#683Groot wijwatervat van gedreven geel koper, versierd met acanthus.
Grand récipient d'eau bénite en cuivre ciselé, décoré d'acanthe.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192Léon DansaertPeriod: 1830 - 1909“Huiselijk geluk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le bonheur domestique . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#597Een Chinese wijze van metaal met tekens op de rug.
Une manière chinoise de métal avec des caractères au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#340Vijf verschillende parelhalssnoeren waarvan twee met zilveren slot. 835 ‰.
Cinq colliers de perles différents, deux avec des fermoirs en argent. 835 ‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#216Een robuuste eikenhouten tweedeurskast met ruitvormig lijstwerk op de deuren. Duitsland omstreeks 1800.
#553“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Eating man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.No longer availableDim. l: 48 cm; h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#567Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 70 -
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 300 / 400