#284“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#206Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
#604“Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
#55Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#3901 grote gouden herenring (18 K) met een gouden dukaat. Au 22 K. Oostenrijk-Hongarije, 1915, maar wellicht later geslagen.
1 grande bague pour homme en or (18 carats) avec un ducat en or. Au 22 K. Autriche-Hongrie, 1915, mais peut-être frappée plus tard.No longer availableDim. 29,46 gEstimate: € 650 / 750 -
#574Sulac (Lucien Calus)“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3601 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120