#344R. Van de Sande“Vieilles façades, Malines”. Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
Vieilles façades, Malines. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#70Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#622“Abstract”. Een tweeluik op doek. Gesigneerd.
Abstrait . Un diptyque sur toile. Signé.No longer availableDim. 61 x 50 cm (X2)Estimate: € 120 / 200 -
#143Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.
Vierge à l'enfant baroque. Bois sculpté. Main droite endommagée.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#257Een compositie met een opgezette vechtende mangoest en cobra. Slijtage aan de buik van de cobra.
Une composition avec une mangouste de combat et un cobra en peluche. Usure sur le ventre du cobra.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#93Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
#3Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
#52Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.
#4051 gouden munt van 20 Qirsh met beeldenaar van Farouk I. Au 875/1000. Egypte, omstr. 1938. Gezet in een herenring (Au 18 K).
#357Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.No longer availableDim. h: 31 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80