‘Herfstbos’, aquarel getekend; X. Swolfs.
Xavier Swolfs

‘Herfstbos’. Aquarel. Getekend.

'Autumn Forest', watercolor drawn by X. Swolfs.
Dim. 54/75 cm
SKU: 3009250059.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 75 / 100

  • #152
    Jef Van Tuerenhout

    ‘Staand naakt met paarse hoed’, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, XII/XIX.

    ‘Standing Nude with Purple Hat’, a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, XII/XIX.
    Dim. 75/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #74
    Félix Labisse

    ‘La Dame aux orchidées’, een kleurenlithografie, getekend. Nr. 16 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'The Lady with Orchids', a color lithograph, signed; Labisse. Number 16 from an edition of 175 copies.
    Dim. 63/48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #544
    André Goezu

    ‘L’Escaut à Doel’, monoprint. Getekend buiten de plaat; A. Goezu, ‘64. Schade aan de kader.

    'The Scheldt at Doel”, monoprint. Signed outside the plate; A. Goezu, '64. Damage to the frame.
    Dim. 42/56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Francois Perrier

    ‘Het lot van Dirce’, een gravure naar ‘Speculum Romanae Magnificentiae’. Getekend in de plaat met monogram F. P. B. Op de rug een etiket met toewijzing aan François Perrier, Bourgignon.

    'The fate of Dirce', an engraving from 'Speculum Romanae Magnificentiae'. Signed in the plate with monogram F. P. B. On the back, a label attributing it to François Perrier, Bourgignon.
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #514
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374
    Walter Vernaere

    ‘Wetteren 1973’, aquarel. Getekend; Walter Verbaere.

    ‘Wetteren 1973’, watercolor. Signed; Walter Verbaere.
    Dim. 42/35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Jef Van Tuerenhout

    ‘Staand naakt met gele hoed’, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, IX/XIX.

    "Standing nude with yellow hat", a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, IX/XIX.
    Dim. 75/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #132
    Salvador Dali

    ‘Gala’, een kleurenlithografie, gesigneerd buiten de plaat ‘Dali’ en genummerd 41/300. Met droogstempel.

    'Gala', a color lithograph, signed outside the plate 'Dali' and numbered 41/300. With embossed stamp.
    Dim. 67/51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #439

    ‘Zonder titel’, abstracte compositie. Papier, draagt de niet geverifieerde handtekening van Hans Hartung.

    'Untitled', abstract composition. Paper, bears the unverified signature of Hans Hartung.
    Dim. 25/28 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #239

    ‘Ornithopter’. Een ingelijste prent, reproductie in offset van een werk van Panamernko.

    'Ornithopter'. A framed print, reproduction in offset after the work of Panamarenko.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #428

    ‘Marie-Thérèse, sculpteur au travail et sculpture’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.

    'Marie-Thérèse, sculptor at work and sculpture', a monochrome etching. Signed with stamp outside of the plate; Picasso.
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #274

    ‘Landschap met knotwilg’. Krijttekening. Getekend J. Vuylsteke.

    'Landscape with pollard willow', chalk drawing. Signed; J. Vuylsteke.
    Dim. 48/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    ‘Havenzichten’, een lot van twee losse etsen door Eugeen Van Mieghem. Getekend binnen de plaat; EVM.

    ‘Port views’, a lot of two separate etchings by Eugeen Van Mieghem. Signed within the plate; EVM.
    Dim. 7.5/10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    ‘Japans mythologisch figuur’, tekening in gemengde techniek op papier. Niet getekend.

    'Japanese mythological figure', drawing in mixed media on paper. Not signed.
    Dim. 100/49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    ‘Abstracte compositie’, potloodtekening. Getekend Estève. Draagt op de rug een niet geverifieerde verwijzing naar Maurice Estève.

    'Abstract composition', pencil drawing. Signed; Estève. Bears an unverified reference to Maurice Estève on the back.
    Dim. 39/29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #82
    Félix Labisse
    Period: 1972

    ‘Lucretia’, een kleurenlithografie, getekend en Epreuve d’Artiste.

    'Lucretia', a color lithograph, signed; Labisse. Artist's Proof.
    Dim. 70/48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    ‘Pulling Up To Un-Skid’, een 19e eeuwse kleurenlithografie door Henderson & Harris.

    'Pulling Up To Un-Skid', a 19th-century color lithograph by Henderson & Harris.
    Dim. 54/78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #44
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    ‘Een jong koppel’. Krijttekening op papier. Getekend.

    'A young couple,' chalk drawing on paper. Signed; Remy De Pillecijn.
    Dim. 46/62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552
    Gust Feyenart

    ‘Zeilschepen aan de pier’, een aquarel in gedempte tonen. Getekend.

    ‘Sailboats at the pier’, a watercolor in muted tones. Signed; Gust Feyenart.
    Dim. 42/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #49
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875-1930

    ‘Vrachtschip aan de kade’. Een monochrome ets door Eugeen Van Mieghem. Gemonogrammeerd binnen de plaat; EVM.

    'Freighter at the quay', a monochrome etching by Eugeen Van Mieghem. Signed within the plate; EVM.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    ‘Straatjesvolk’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat; K. Peiser.

    'Straatjesvolk', a monochrome etching. Signed inside and outside the plate; K. Peiser.
    Dim. 24/17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Luc Verhavert

    ‘Schuttershofstraat te Puurs’. Olieverf op papier. Getekend en gedateerd ‘78.

    'Schuttershofstraat in Puurs', oil on paper. Signed; L. Verhavert, '78.
    Dim. 38/28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213
    Swatch

    Een lot Marilyn Monroe memorabilia bestaande uit 2 Swatch horloges: Marilyn and Norma Jean, design Mimmo Rodella 1994, 3 kalenders, 2 boeken en een dvd.

    A lot of Marilyn Monroe memorabilia consisting of 2 Swatch watches: Marilyn and Norma Jean, design Mimmo Rodella 1994, 3 calendars, 2 books, and a DVD.
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429

    ‘Sculpteur avec sculpture et d’autres oeuvres’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.

    'Sculptor with sculpture and other works', a monochrome etching. Signed with stamp outside the plate; Picasso.
    Dim. 23/31 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #533

    Vaas van Chinees porselein met voorwerpen van een geleerde, famille rose, 19e eeuw. Haarlijn in de bodem.

    Vase in Chinese porcelain depicting scholar's objects, famille rose, 19th century. Hairline crack in the base.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #118

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a marble base, signed by Milo.
    Dim. h 33 cm (met sokkel)
    Estimate: € 150 / 200
  • #251

    Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.

    A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.
    Dim. Hoogte 22, Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #98

    Een gevarieerd lot zilveren objecten. Bestaande uit een schepje, een grijper, een theezeefje, 10 lepeltjes en een haarspeld. Met een gezamelijk gewicht van 220 gram.

    A varied lot of silver objects. Consisting of a scoop, a grasper, a tea strainer, 10 spoons, and a hairpin. With a total weight of 220 grams.
    Dim. 220 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een schaal van roze en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert M. De schaal heeft een barstje aan de binnenrand.

    A bowlt in pink and colorless crystal, marked Val St Lambert M. The bowl has a small crack on the inside rim.
    Dim. Hoogte 10, Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een zilveren houder voor een notitieboekje met potlood gedecoreerd met de buste van Napoleon en hierin mini foto’s van deze man. 15 gram bruto.

    A silver holder for a notebook with a pencil decorated with the bust of Napoleon and mini photos of the man inside. 15 grams gross.
    Dim. 5.5 x 3.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    La Rochère

    Een cameegeslepen glazen vaas met een decor van bloemen en een vlinder. Onderaan getekend La Rochére, France.

    A cameo-cut glass vase with a floral decor and a butterfly. Signed at the bottom; La Rochére, France.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    Wallaert

    “Zittend Naakt.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Schimmelschade.

    "Sitting Nude." Mixed media on paper. Signed. Mold damage.
    Dim. 94 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00