‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.

'Autumn forest', oil on canvas. Signed.
Online only
Dim. 50/40 cm
SKU: 1512250209.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 15 December 2025 22:00
Catalogue #209
Estimate: € 30 / 50

  • #149
    Victor Renty

    ‘Landschap met knotwilgen’, olieverf op doek. Een expressionistisch werk in groentinten met roze, getekend V. Renty ‘74.

    'Landscape with pollard willows,' oil on canvas. An expressionistic work in shades of green with pink, signed V. Renty '74.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    “Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.

    "Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.
    Online only
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.

    A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions.
    Online only
    Dim. gevarieerd
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    ‘Stilleven met druiven en perzikken’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Still Life with Grapes and Peaches', oil on canvas. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 20/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232

    ‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.

    Online only
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306
    Diane Bijl

    Drie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.

    Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    ‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

    'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    Online only
    Dim. 49 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    ‘De bezichtiger’. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    'The Visitor'. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 48/68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #234

    ‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    ‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Y. Lefevre

    ‘Boszicht’, olieverf op doek. Een impasto schilderij, getekend Y. Lefevre, ‘59.

    'Boszicht', oil on canvas. An impasto painting, signed Y. Lefevre, '59.
    Online only
    Dim. 65/110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    ‘Dansende vrouwen met hutten in de achtergrond’, een schilderij in gemengde techniek. Getekend Kilhembe.

    'Dancing women with huts in the background', a painting in mixed media. Signed; Kilhembe.
    Online only
    Dim. 80/45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    J. Camus

    ‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.

    'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.
    Online only
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.

    A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors.
    Online only
    Dim. varia
    Estimate: € 30 / 50
  • #229
    Christian Claerebout

    ‘Marine’, gemende techniek op papier. Getekend Claerebout.

    'Marine', mixed media on paper. Signed Claerebout.
    Online only
    Dim. 20/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228
    Stephan Guorus

    Vijf tekeningen en schilderijen op papier, getekend Stephan Gorus. Vier losse werken en één ingekaderd.

    Five drawings and paintings on paper, by Stephan Gorus. Four pieces are unframed and one is framed.
    Online only
    Dim. 19/23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Een koppel kippen’, acryl op doek. Een art-brut schilderij, niet getekend.

    ‘A couple of chickens’, acrylic on canvas. An art brut painting, not signed.
    Online only
    Dim. 81/41 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #221

    Een vintage kruisbeeld van brons, met bijbelse taferelen in basrelief. Met label ‘Echt Bronze Handarbeid’.

    A vintage bronze crucifix, featuring biblical scenes in bas-relief. Labeled as 'Genuine Bronze Handwork'.
    Online only
    Dim. 34/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5
    Rosice Glass Factory

    Een gegoten kristallen art deco ‘Rocket Vase’, circa 1930.

    A molded crystal art deco ‘Rocket Vase’, circa 1930.
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107

    Een lot van 7 Delfts blauw aardewerken stukken bestaande uit een dekselvaas (gelijmde dop), een klok, een vaas, een potje (beschadigde hoed) en 3 kleine spaarpotjes.

    A lot of 7 Delft blue earthenware pieces consisting of a lidded vase (repaired lid), a clock, a vase, a pot (damaged top), and 3 small money boxes.
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    ‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.

    Online only
    Dim. 88/46 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #68

    De heilige familie, een beeld van meerkleurig porselein onder stolp.

    The Holy Family, a multicolored porcelain sculpture under glass dome.
    Online only
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138
    Guido Mariman

    ‘Levensparel’, een monochrome litho. Getekend Guido Mariman, nr. 6 uit een oplage van 20.

    'Life pearl', a monochrome lithograph. Signed by Guido Mariman, number 6 out of an edition of 20.
    Online only
    Dim. 26/26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #168

    Een retro telefoon, naar de jaren 20.

    A retro telephone, from the 1920s.
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #35

    Een lot van 2 19e eeuwse Japanse porseleinen borden, Meiji periode.

    A lot of 2 19th-century Japanese porcelain plates, Meiji period.
    Online only
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #63

    Zeven chromo albums. Gulliver’s reizen, 2 X Sprookjes van Perrault, 2 X De Drie Musketiers, Jagers op wilde dieren & zoologie. De boeken zijn compleet en in goede staat.

    Seven chromo albums. Gulliver's Travels, 2 X Fairy Tales by Perrault, 2 X The Three Musketeers, Hunters of Wild Animals & Zoology. The books are complete and in good condition.
    Online only
    Dim. 35/33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #105

    Een lot van 4 karaffen in diverse uitvoeringen, kristal, glas, aardewerk en verzilverd metaal.

    A lot of 4 decanters in various designs, crystal, glass, earthenware, and silver-plated metal.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #24

    Een aardewerken wapenschild en een schenkkan versierd met middeleeuwse personages.

    An earthenware coat of arms and a jug decorated with medieval characters.
    Online only
    Dim. Hoogte 20 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244

    Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.

    A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina.
    Online only
    Dim. Hoogte zit 46 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00