#293Hanglamp, sac a perles. Glas.
#598WMFEen kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.
A candle holder, WMF, unused in original packaging.No longer availableDim. l 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#298Een tafellamp in messing op marmeren voet.
#4Een in de hoogte verstelbare retro hanglamp van groen en wit porselein.
A height-adjustable retro pendant lamp made of green and white porcelain.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#287Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#592Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.
#596Een paar lantaarns in koper en glas.
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#65Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#302Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat, lotje grammofoonplaten inbegrepen.
A suitcase gramophone, His Master’s Voice model 101 in perfect working condition, lot ofNo longer availableDim. H 14, B 28, D 42 cmEstimate: € 100 / 120
#147Een vintage Sputnik luchter, medio jaren 60 van de vorige eeuw, één stang met verchroomde bol ontbreekt alsook een deel van het plafondkapje. Enkele bollen zijn herspoten.
A vintage Sputnik chandelier from the mid-1960s, missing one rod with chromed bulb and part of the ceiling cap. Some bulbs have been repainted.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#253Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan met ganzentuit en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.
A lot consisting of a pewter coffee pot with goose neck spout and tray. Various hallmarks, 18th century.No longer availableDim. 19 & Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een prachtige vitrinekast van gefineerd wortelnotenhout. Hollands werk, vroeg XIXde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Mooi gebeeldhouwde kap van bewogen vorm, schuine beglaasde zijden. Onderaan vijf laden rondom een rozet met bloemmotief. Vier gebeeldhouwde bal-en-klauwpoten.
A beautiful display cabinet in burr walnut veneer. Dutch work, early 19th century. Two glazed doors with lattice at the top. Nicely carved ornate crest in curved shape, sloping glazed sides. Five drawers at the bottom around a rosette with floral motif. Four carved ball-and-claw feet.No longer availableDim. 240 x 190 x 45 cmEstimate: € 600 / 800 -
#397Fratelli FanciullacciEen vintage geglazuurd keramische vaas met Afrikaanse taferelen, toegeschreven aan Fratelli Fanciullacci, made in Italy.
A vintage glazed ceramic vase depicting African scenes, attributed to Fratelli Fanciullacci, made in Italy.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Stadszicht, schilderij op paneel naar de 19e eeuw. Getekend C Hofkamp. Met certificaat.
Cityscape, painting on panel from the 19th century. Signed by C Hofkamp. With certificate.No longer availableDim. 17 x 12.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Märklin HOMärklin HO, set 3111, stoomlocomotief met tender, in zijn originele verpakking.
Märklin HO, set 3111, steam locomotive with tender, in its original packaging.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#299Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#539“The oneholer”, een decoratief werk gerelateerd aan de golfsport met opschrift ‘Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Gemonogrammeerd GC 18.
#361Glasstudio Borowski“Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.
"Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 500 / 700