Similar lots by type
-
#272Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#142F. Schmidt“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#199J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#21A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#225F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Alice Van Meirvenne“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Ch. Heyens“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#67“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#282M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161P. Mertens“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#218R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#273Dyckmans“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#174Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#14Een lot van drie gekleurde Muranoglazen diertjes, bestaande uit een haan (Kam beschadigd), een zeepaardje en een dolfijn.
Lot de trois animaux en verre de Murano coloré, composé d'un coq (peigne abîmé), d'un hippocampe et d'un dauphin.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#75Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’
Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'No longer availableOnline onlyDim. 96 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#83Piet VerhaertPeriod: 1852 - 1908“Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#232Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Roeland Gyssels“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30

